ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZADROŻU

im.Wincentego Witosa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Aktualności
Aktualności

Święty Mikołaj

MIKOŁAJKI 2013

Czasami się zastanawiamy czy nasze dzieci, czy my dorośli jesteśmy dobrzy i grzeczni, czy zasługujemy na prezent. Najlepszą odpowiedzią na tak postawione pytanie jest fakt, iż w dniu 06.12 do naszej Szkoły przyjechał wraz ze swoimi pomocnikami, a także przywożąc opady śniegu i worki prezentów św. Mikołaj.

Od dawien dawna każdy z nas wie, że św. Mikołaj rozdaje prezenty tylko grzecznym i dobrym ludziom, a więc skoro do nas przyjechał to zapewne tacy jesteśmy. „Święty” z pomocą śnieżynki Jadzi i elfa Krzysztofa obdarowali wszystkich wspaniałymi prezentami ze słodkościami i nie tylko. Dzieci – utrudzonego i zmęczonego podróżą Mikołaja – rozbawiały piosenkami i wierszykami, podarowały mu przepiękne, własnoręcznie wykonane laurki. W rozmowie ze św. Mikołajem stwierdziły, że wszyscy pracujący w naszej Szkole – i nauczyciele, i pracownicy obsługi – są dla nich dobrzy i wspaniali.

Na koniec przekrzykując się zapewniły Mikołaja, że w przyszłym roku też będą grzeczni i prosiły, aby o nich nie zapomniał. Św. Mikołaj stwierdził, że będzie im się bacznie przyglądał. A więc do zobaczenia za rok św. Mikołaju!!!

 

Razem zbieramy, razem pomagamy!

AKCJA ZBIERANIA ZAKRĘTEK TRWA ! ! ! - każda zakrętka na wagę złota ! ! !

MAŁA OLIWIA Z ZAGÓROWEJ CZEKA NA TWOJĄ POMOC ! ! !

Zjednoczmy się i nie pozostańmy obojętni !

Pamiętaj, że "dobro dajesz, dobro otrzymujesz".


 

Dzień otwarty

14 listopada 2013 roku zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2013/14 - Dzień Otwarty dla Rodziców naszych uczniów w godzinach od 17.30-18.30.

W tym samym czasie konsultacji będzie udzielał psycholog - pracownik Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Wolbromiu.
Wszystkich rodziców, którzy pragną skorzystać z Jego porady gorąco zapraszamy.

 

Europejski Dzień Języków Obcych rok szkolny 2013/14 - wyniki.

31 października został rozstrzygniety konkurs w ramach corocznego konkursu Europejskiego Dnia Języków Obcych. W tym roku konkurs polegał na stworzeniu w klasach I – III SP słowniczka w języku angielskim, w klasach IV- VI na napisaniu krótkiego opowiadania, a w klasach I – III G na napisaniu opowiadania i stworzenia pytań do tekstu. Prace były różnorodne miały różny format i formę. Powstało kilka pięknych artystycznie, ale też bogatych językowo książek.

Więcej…
 

Europejski Dzień Jezyków Obcych - Konkurs

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z okazji
Europejskiego Dnia Języków Obcych!


Dla klas 1 – 3 SP konkurs:

Mój słowniczek języka angielskiego”


Zadaniem uczestników konkursu jest własnoręczne wykonanie słowniczka

Więcej…
 

Filmiki z obchodów "Dnia Dziecka"

 

Zgodnie z zapowiedzią Błażeja Wolnego – operatora kamery TVN-u – na oficjalnej stronie internetowej serialu „W-11 Wydział Śledczy” pojawił się krótki filmik z obchodów „Dnia Dziecka”, gdzie naszymi gośćmi byli Anna Palka i Rafał Kopacz. Wspominając ten wspaniały dzień szybko się wraca do tych dwóch postaci, ich opowieści, odpowiedzi na pytania, fotek, autografów czy też egzaminu. Ech … co to był za dzień !!!

A oto linki:

http://w11.tvn.pl/wideo,1052,v/ania-palka-i-rafal-kopacz-na-spotkaniu-z-uczniami-szkoly-w-zadrozu,881028.html

http://w11.tvn.pl/wideo,1052,v/ania-palka-i-rafal-kopacz-w-zadrozu-egzamin-na-karte-rowerowa,881014.html

 

Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty

Wakacje się skończyły, wiec zaczął się kolejny rok szkolny, pod hasłem "Szkoła w Ruchu". Tradycyjnie nowy rok nauki rozpoczął się od mszy świętej. Następnie odbyła się akademia, podczas której wspominaliśmy 74 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz wakacje. Po wszystkim uczniowie i wychowawcy rozeszli się do klas na pierwsze spotkanie powakacyjne.

 


Strona 3 z 7