ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZADROŻU

im.Wincentego Witosa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Aktualności
Aktualności

Dzień Kobiet

Święto naszych pięknych Pań!

Z tej okazji w klasach chłopcy zorganizowali małe poczęstunki, wręczając dziewczyną drobne upominki. Na ich twarzach od razu pojawiły się ciepłe i serdeczne uśmiechy.

 

 

Jeżeli pragniesz wesprzeć działania naszej szkoły, pomóż nam pozyskać 1% podatku.

Pozyskane w ten sposób pieniądze pragniemy przeznaczyć na doposażenie sal gimnastycznych w pomoce dydaktyczne, zarówno dla starszych uczniów jak i tych najmłodszych.

Przekaż wizytówkę członkom swojej rodziny i znajomym. Każda rozdana wizytówka to teoretycznie 1% dla naszej szkoły.

Skorzystaj z darmowego programu PIT. Wypełnij PIT szybko i bezpiecznie.

Nie bądź obojętny! Zaangażuj się!

 


 

W piątek - 10 stycznia - mięliśmy okazję oglądać Pokonkursową Wystawę Szopek Krakowskich - efekt pracy zarówno  doświadczonych szopkarzy, jak i dzieci z krakowskich i podkrakowskich przedszkoli i szkół podstawowych. A było co podziwiać.

Docelowym punktem wycieczki nie była jednak wystawa szopek, ale nowy budynek Instytutu Zoologii UJ przy ulicy Gronostajowej 9 na terenie Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W najnowocześniejszym obiekcie UJ czekały na nas interesujące wykłady, pokazy, warsztaty, wystawy, rozmowy ze studentami, konkursy z nagrodami, a nawet degustacja potraw z "robali". Nie każdy jednak odważył się spróbować ciasteczek z pieczonymi larwami, a co dopiero pieczonego świerszcza-->>zobacz zdjęcia

 

Zainteresowane osoby dorosłe ZAPRASZAMY na AEROBIK !!!

W poniedziałki i czwartki o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej w Zadrożu.

 

Koszt 1 godziny zajęć 80 zł za godzinę od grupy.

 

Święty Mikołaj

MIKOŁAJKI 2013

Czasami się zastanawiamy czy nasze dzieci, czy my dorośli jesteśmy dobrzy i grzeczni, czy zasługujemy na prezent. Najlepszą odpowiedzią na tak postawione pytanie jest fakt, iż w dniu 06.12 do naszej Szkoły przyjechał wraz ze swoimi pomocnikami, a także przywożąc opady śniegu i worki prezentów św. Mikołaj.

Od dawien dawna każdy z nas wie, że św. Mikołaj rozdaje prezenty tylko grzecznym i dobrym ludziom, a więc skoro do nas przyjechał to zapewne tacy jesteśmy. „Święty” z pomocą śnieżynki Jadzi i elfa Krzysztofa obdarowali wszystkich wspaniałymi prezentami ze słodkościami i nie tylko. Dzieci – utrudzonego i zmęczonego podróżą Mikołaja – rozbawiały piosenkami i wierszykami, podarowały mu przepiękne, własnoręcznie wykonane laurki. W rozmowie ze św. Mikołajem stwierdziły, że wszyscy pracujący w naszej Szkole – i nauczyciele, i pracownicy obsługi – są dla nich dobrzy i wspaniali.

Na koniec przekrzykując się zapewniły Mikołaja, że w przyszłym roku też będą grzeczni i prosiły, aby o nich nie zapomniał. Św. Mikołaj stwierdził, że będzie im się bacznie przyglądał. A więc do zobaczenia za rok św. Mikołaju!!!

 

Razem zbieramy, razem pomagamy!

AKCJA ZBIERANIA ZAKRĘTEK TRWA ! ! ! - każda zakrętka na wagę złota ! ! !

MAŁA OLIWIA Z ZAGÓROWEJ CZEKA NA TWOJĄ POMOC ! ! !

Zjednoczmy się i nie pozostańmy obojętni !

Pamiętaj, że "dobro dajesz, dobro otrzymujesz".


 

Dzień otwarty

14 listopada 2013 roku zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2013/14 - Dzień Otwarty dla Rodziców naszych uczniów w godzinach od 17.30-18.30.

W tym samym czasie konsultacji będzie udzielał psycholog - pracownik Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Wolbromiu.
Wszystkich rodziców, którzy pragną skorzystać z Jego porady gorąco zapraszamy.

 


Strona 3 z 4