ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZADROŻU

im.Wincentego Witosa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Aktualności
Aktualności

Podziękowania dla UCZNIÓW

Pomimo faktu, iż nie miałam przyjemności uczestniczyć w piątkowej uroczystości, spotkałam się z wieloma ciepłymi i pełnymi uznania słowami skierowanymi pod adresem UCZNIÓW naszej Szkoły, którzy zaoferowali swoją pomoc i zaangażowali się w obsługę zakończenia XX Wiosennego Rajdu Zadroże 2015. Z ogromną satysfakcją dziękuję:

Gabrieli Bałazy      Kindze Grzyb Paulinie Koniecznej

Karolinie Kubik Kamili Suder     Gabrieli Zgodzie

Zbigniewowi Borówce      Krzysztofowi Bugajowi Michałowi Głowackiemu

Piotrowi Kubik     Mateuszowi Półtorakowi    Adrianowi Świdzie

za nieocenioną pomoc i ogromne wsparcie.

Wszyscy uczestnicy rajdu byli pod wielkim wrażeniem waszej pracy. My ją również doceniamy! Wasza pomoc była niezwykle cenna!

 

Wycieczka do Warszawy

 

 

Uczestnicy wycieczki do Warszawy przesyłają wszystkim kolegom i koleżankom oraz pracownikom Zespołu Szkół w Zadrożu pozdrowienia. Są zmęczeni, ale zadowoleni i uśmiechnięci.

 

Podziękowanie dla Rady Rodzców

"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą i pocieszeniem ..."


Dyrekcja, nauczyciele i młodzież Zespołu Szkół w Zadrożu składają serdeczne podziękowanie RODZICOM za profesjonalne i pełne zaangażowania wsparcie przy organizacji  zakończenia XX jubileuszowego Rajdu Wiosennego 2015.

Nasza wdzięczność jest tym większa, że mamy pełną świadomość, iż większość osób krzywi się z niesmakiem na samą myśl, że miałoby swój cenny czas i energię poświęcać na robienie rzeczy, które nie przyniosą im korzyści finansowych. Nie sposób przecenić wymiaru i znaczenia tak ogromnego przedsięwzięcia jakim było przygotowanie poczęstunku i obsługa ponad 800 uczestników rajdu. Trudno więc znaleźć właściwe słowa aby podziękować:

Pani kucharce  Danucie CYGANKIEWICZ Pani Irenie BUGAJ  Pani Edycie FURGALIŃSKIEJ  Pani Jadwidze GŁOWACKIEJ Pani Barbarze KARCZ Panu Jakubowi CIĘPCE Panu Krzysztofowi DUDZIŃSKIEMU Panu Grzegorzowi FURGALIŃSKIEMU  Panu Adamowi SZOSTKOWI  Panu Piotrowi ŚWIECHOWSKIEMU za nieocenioną pomoc, której efektem było zadowolenie uczestników i splendor jaki spłynął na Szkołę.

Dziękujemy również Panu Grzegorzowi GUMULI za  użyczenie grilla.


Jak dobrze, że jesteście!

 

XX jubileuszowy Rajd Wiosenny 2015

W piątek, 22 maja 2015 roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XX jubileuszowym Rajdzie Wiosennym 2015 -->> zobacz pierwsze fotki

 

Lekcja otwarta z języka polskiego

 

14 maja 2015 r. o godz. 8.25 w sali nr 24 Pani Barbara Kmita przeprowadziła lekcję otwartą z języka polskiego w klasie I gimnazjum.

Zaproszenie na zajęcia przyjęło 3 nauczycieli. Lekcja nosiła tytuł "Niektórzy lubia poezję. Niektórzy, czyli kto?"

Pozostaje żałować, że nikt z rodziców nie zaszczycił nas swoją obecnością. Szkoda! Było warto! -->>zobacz zdjęcia

 

Zawody wojskowo- strażacko- policyjne w Skale

14 maja W Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale odbyły się zawody wojskowo- strażacko-policyjne o Puchar Starosty Krakowskiego Józefa Krzyworzeki. Współorganizatorem turnieju była 6 kompania logistyczna 5 Batalionu Dowodzenia w Rząsce, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 5 Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Komenda Powiatowa Policji w Krakowie.

Do rywalizacji przystąpiło 9 czteroosobowych drużyn z gimnazjów ze Skały, Iwanowic, Jerzmanowic, Przegini, Zadroża, Nowej Huty i Grzegorzowic. Puchar zajęła młodzież z gimnazjum w Przegini, a nasi uczniowie: Adrian Świda, Adrian Grysak, Kamil Głowacki oraz Gabriel Półtorak, bohatersko wywalczyli drugie miejsce!!

Zdjęcia:

 

Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach:

1) „Test sprawnościowy wojskowy”

2) „Test sprawnościowy strażacki”

3) ALKOgoogle symulujące spożycie alkoholu – tor przeszkód

4) „Strzelanie”  z broni pneumatycznej.

Zawodnicy otrzymali indywidualne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz Komendę Policji Powiatowej w Krakowie.

Turniej zwieńczyło  wspólne ognisko.

GRATULUJEMY!

 

Wycieczka do Krakowa klas IV, V i VI.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wycieczki do Krakowa uczniów klas IV, V i VI.

 


Strona 3 z 10