SZKOŁA PODSTAWOWA W ZADROŻU

im. Wincentego Witosa

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Aktualności Szkoła Gminne Dyktando z Języka Angielskiego -V edycja

Gminne Dyktando z Języka Angielskiego -V edycja

W dniu 11.12.2018 odbyło się Gminne Dyktando z Języka Angielskiego -V edycja. Konkurs ten był adresowany do uczniów klas VIII oraz III gimnazjum. Zorganizowany został przez Szkołę Podstawową w Jangrocie oraz BiOAK w Trzyciążu.
Do zadań konkursowych stanęło 12 uczniów ze Szkół Podstawowych  z Zadroża, Jangrota i Suchej. Tekst dyktanda czytany był przez native speaker'a.
Zadaniem uczestników było uzupełnienie luk w tekście, a następnie napisanie usłyszanych zdań. Gdy komisja sprawdzała prace, uczestnicy udali się na warsztaty językowe, gdzie ćwiczyli umiejętności językowe oraz komunikacyjne.
Uczeń naszej Szkoły: Szymon Konieczny z klasy III gimnazjum zdobył I miejsce, a Szymon Kruczek - uczeń klasy VIII, uzyskał miejsce III.

Serdecznie gratulujemy !